Tootegrupid

Laste mänguväljakud ja mängumajad

12.05.2016

 

Ilmad on nii soojad ja päikeselised, et lapsed ei taha enam kuidagi toas püsida!  

Kas pole hea mõte luua koduaeda mõnus mängunurk, mis pakuks neile küllaldaselt tegevust?

Kõige lihtsam, ruumisäästlikum ja kindlasti ka enim tegevusvõimalusi pakkuv lahendus on mänguväljak. Sõltuvalt eelarvest, aia suurusest, laste arvust ja vanusest võib leida endale meelepärase kombinatsiooni mängutornist, kiigest, liivakastist, liumäest ja erinevatest lisadest.

Järgnevalt mõned uued ja populaarsed näited, mida saab meie e-poest tellida.

MÄNGUVÄLJAKUD PELLE JA PEETER

       

MÄNGUVÄLJAK RICHARD JA KIOSK

      

Siin nähtavad pildid on illustratiivsed! 

Põhikomplekt sisaldab torni, liivakasti ja/või kiigemooduli puitdetaile, trepp-redelit ning liumäge. Mõnele mänguväljakule on lisatud aksessuaare, nagu pesakiik või nöörredel. Mänguväljaku lõplik väljanägemine kujuneb aga juurde tellitavate lisade abil, mida leiab SIIT.

Meie populaarseim toode sel aastal on LASTE MÄNGUMAJA BELLA

See toode on ühtaegu nii mänguväljak kui mängumaja, pakkudes tegevusvõimalusi värskes õhus, kuid ka vihma-, tuule- ja päikesevarju. Võimalik on valida, kas toode koosneb üksnes mängumajast või kuuluvad sinna juurde ka liumägi, liivakast, kiigemoodul ja erinevad lisad.

Bella kõrval leidub meie tootevalikus teisigi vahvaid mängumaju, millega saab tutvuda SIIN.

Tähelepanuta ei tasuks jätta mänguväljaku või mängumaja viimistlemise vajadust. Meie e-poes pakutavad mängumajad on enamasti töötlemata puidust, mis on väga vastuvõtlik ilmastikutingimustele. Et toote eluiga pikendada, tuleks seda viimistleda.

Esmase töötlusena sobib lastele ohutu biotsiidivaba immutus (Osmo puiduimmutusvahend), mis kaitseb puitu liigniiskuse, seenkahjustuse ja sine tekke eest. Meie e-poes pakutavad mänguväljakud on üldjuhul juba immutatud.

Immutusvahend aga ei ole mõeldud lõppviimistlusvahendiks. Näiteks ei kaitse see puitu UV-kiirguse eest. Seetõttu soovitame immutatud tooted lisaks katta välitingimustesse sobiva peitsiga (Paint Eco puidupeits sise- ja välistingimustesse), värviga (majavärv, Paint Eco värv sise- ja välistingimustesse) või õliga (Osmo terrassiõli ja Paint Eco terrassiõli).  

 

Soovime ilusat ja tegusat nädala lõppu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(E-R 9.00 - 17.00) +372 5804 3482 | info[at]puidune.ee
Muul ajal palun saada meile e-mail, vastame esimesel võimalusel