Tootegrupid

Septembrikuu kokkuvõte

30.09.2013

Esimene tegevuskuu on tänasega läbi saamas ning järgnevalt annan lühiülevaate kuu jooksul toimunust ning uutest tuultest, mis varsti puhuma hakkavad.


 

Ei ole kahtlustki, et iga algus on raske, kuid kui vaeva näha, jõuab nii mõndagi ära teha!

Kõige suurem uudis eelmisel kuul oli otseloomulikult suve lõpp ja sügisilmade saabumine, mistõttu soovib Ehedalt Puidune kõigile enda külastajatele ja koostööpartneritele sooja ja värvideküllast sügist!

Selle kuu jooksul on regulaarselt lisandunud uusi tooteid, tulnud juurde toredaid koostööpartnereid, seda nii valmistajate hulka kui ka ettevõtete sekka.

Kuu keskel alustas e-pood koostööd Koduliising OÜ-ga, kelle toel võimaldab e-pood soetada vahvaid käsitööna valminud puidust esemeid ka järelmaksuga, mis annab meie enda Eesti inimestele suurema võimaluse eripära loomiseks enda kodus.

Siinkohal: suur tänu Koduliisingu tegusale meeskonnale ja avatud meelele! 

E-pood on püüdnud pakkuda enda külastajatele mugavat ja kodust keskkonda, kust leiab väga erinevate puutöömeistrite kätetööd üle Eesti. Püüame kujundada e-poest Eesti keskme meistrite jaoks ning ka külastajatele, et ei peaks otsima meistreid vaid laatadelt ja üksikutelt veebilehtedelt interneti avarustest. See annab võimaluse teostada enda põnevaid ja ainukordseid ideid kiiremini ja mugavamalt - kodust või tööpostilt lahkumata! Selleks tehakse e-poes pidevaid arendustöid ning VÄGA teretulnud on külastajate tagasiside, nii kriitiline kui ka positiivne.

Rõõm on saada teateid nii tõrgetest, e-poe puudustest kui ka muudest muredest, mis e-poodi ja selle mugavust puudutavad, et likvideerida need ning muuta e-poodi paremaks ja mugavamaks.

Otseloomulikult, avasüli võtame vastu ka positiivseid teateid parimatest e-poe külgedest, et neid säilitada ja veelgi paremaks muuta!

Juba homme, 01.10.13 kell 14.00 loosime ja kuulutame välja septembrikuu kampaania võitjad ning väikese vihjena võin öelda, et rõõmusõnumeid saavad päris paljud osalejad!

Lähiajal on oodata e-poodi ka Eesti puuetega inimeste poolt valmistatud puidust käsitööd. See annab võimaluse toetada nende huvitegevust ja väljaõpet! Eriti enne jõule on see kindlasti oluline paljudele meie külastajatele - hoolida neist, kes vajavad seda kõige enam ning neid ka võimalusel aidata! Kõik need tooted saavad ka vastavalt märgistatud, et neid oleks lihtne teiste seast eristada.

Püüame uue kuu jooksul aktiveerida ka krediitkaardi ja pangalinkide kasutamise võimaluse, et mugavdada veelgi tellimuste sooritamist. Seeläbi saame lühendada ka tellimuse täitmisele võtmise aega.


 

Tuletan meelde veelkord meie e-poe võimalused:

- saab osta erinevate eesti inimeste käsitööd;

- uurida ideedenurgas asuvaid pildialbumeid ning seeläbi esitada meile enda erisoove;

- leides huviava idee mujalt, koos pildiga, on võimalik lasta valmistada meie meistritel samasugune või sarnane - vastavalt võimalustele;

- anda müüki ka enda valmistatud tooteid, võttes selleks ühendust klienditeenindusega;

- tulla ka teistel viisidel koostööpartneriks;

- teha ettevõtete vahelisi ühiskampaaniaid ning

- mida kõike põnevat on veel võimalik välja mõelda ja pakkuda!

Oleme avatud kõiksugustele pakkumistele! 


 

E-poe klienditeenindus on hetkel avatud telefoni ja e-maili teel E-R kell 09.00 -17.00


Kuid sageli vastatakse kirjadele, mis laekuvad e-mailile või Facebooki ka õhtuti ja nädalavahetustel. Seega - kui on küsimusi, kirjutage ja kui vähegi võimalik vastame Teile ka tööaja välisel ajal.

Oktoobrikuus alustame facebooki lehel natukene teistsugust kampaaniat, mis vajab lähemat juhiste lugemist. Seega, kõik huvitatud: olge selleks valmis!


 

Uus kuu toob uusi tuuli ning palju värve puudele - toredat sügist teile kõigile!

 

Anneli

E-pood Ehedalt Puidune                                                                

(E-R 9.00 - 17.00) +372 5804 3482 | info[at]puidune.ee
Muul ajal palun saada meile e-mail, vastame esimesel võimalusel