Tootegrupid

Joonistustahvel kellaga

Tootekood: G_N0049
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3-4 tööpäeva
Hind:
31,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Joonistustahvel koos kellaga

Kevadel, kui ilmad on juba soojemad ja õhtud valgemad, siis on viimane aeg lapsed õue mängima ajada, et nad liiga palju aega toas nutiseadmetes ei veedaks.

On hästi teada, et joonistamine on lapse jaoks spontaanne tegevus – mäng, põgenemine ja samal ajal täielik vabadus, mis võimaldab väljendada oma soove. Laps on arenev inimene, ta avastab, et kriit jätab jälje. Sellega on joonistamine alanud. Esialgsed punktid, jooned ja spiraalid lähevad ajapikku sujuvalt üle kindlateks reaalsete esemete kujutisteks. Erinevalt paljude täiskasvanute arvamusest omab ka esimene algeline kritseldus lapse jaoks sügavamat tähendust kui pelgalt „sodimine“.

Miks lapsed joonistavad nii, nagu nad joonistavad? Mis see on, mis väljendub laste joonistustes? Viis, kuidas lapsed joonistavad, võib täiskasvanule tunduda üsnagi veider, aga lapsed kordavad seda veidrust joonistusest joonistusse.

Lisa lapse kodusele mänguväljakule või koju arendav kriiditahvel koos kellaga. Joonistustahvel arendab lapse fantaasiat.
Joonistades ja kirjutades saab mängulise lähenemise kaudu õpetada lapsele numbreid ja tähti. Tahvlile lisatud liigutatavate seieritega mängukella abil saab mängu kaudu õpetada lapsele numbreid ja kella.

Komplektis kaasas kõik vajalik paigaldamiseks.

Mõõtmed: 60 x 50 cm (laius x kõrgus)

Kaal: 1 kg

Värvitoon: roosa/must

Sarnased tooted
Tootekood: G_N0031 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-4 tööpäeva
20,00 €
Tootekood: I_P0161 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-7 tööpäeva
36,00 €

Klienditeenindus: info@puidune.ee / +372 5346 5115 / FB: Ehedalt Puidune