• Soodsad hinnad
  • Kiire transport
  • Sõbralik klienditeenindus
suitsuahi turismo.jpg
suitsuahi turismo 2.jpg

Kuumsuitsuahi TURISMO

274,40 € 343,00 €

Tootekood: E_V0036
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3-4 tööpäeva

Kuumsuitsuahi „TURISMO” on mõeldud kala-, liha- ja linnuliha suitsutamiseks. Tänu oma väiksusele ja kergele kaalule on seda mugav võtta kaasa suvilasse, maakodusse, kalale või mere äärde puhkama minnes. Kuumsuitsuahju paigaldamisel ja kasutamisel tuleb jälgida tuleohutusnõudeid ning vajalikke vahekaugusi. Täpsem informatsioon kasutusjuhendist

Kuumsuitsuahi on kahekambriline, mõlemad kambrid on uksega suletavad. Alumine koldeosa on mõeldud kütmiseks, mille kaudu toimub suitsutamiseks vajaliku temperatuuri tagamine. Ülemine osa on suitsutamisruum, milles asuvad kolm küpsetusresti ja koldelae kohal rasvapann mis väldib suitsutamisel rasva tilkumise koldelaele ja selle põlemamineku.

Kuumsuitsuahju töötemperatuur on 110 kraadist ülespoole!

Kütmiseks tohib kasutada kõiki puuliike! Küpsetuskambri põhjal tohib kasutada vaid suitsutamiseks ettenähtud puuliikide puulaastu!

Suitsuahjude sise- ja välisseinad on valmistatud 2mm lehtterasest, tulekolde põhi ja lagi 2,5mm lehtterasest ja uksed, rasvapann ja korstnamüts on valmistatud 2mm lehtterasest. Väliselt on Stoveman suitsuahjud viimistletud kõrgeid temperatuure taluva kuumuskindla värviga.

 

Üldandmed

  • Pakendi mõõtmed 45 × 45 × 78 cm (P/L/K)
  • Kaal 32 kg

Sarnased tooted

750,00 € 1000,00 €
745,50 € 994,00 €
Al. 70,00 €
Al. 23,00 €