• Soodsad hinnad
  • Kiire transport
  • Sõbralik klienditeenindus

Maailmakaart (kask 6 mm)

Al. 240,00 €

Tootekood: W_A0009
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 2–3 nädalat

* Kujundus

* Viimistlus

Maakaart MÄP

MÄP - killuke Eestit maailmas

Eestis disainitud ja toodetud puidust interjööri kujunduselement - MÄP maailmakaart, mis sobib ideaalselt kaunistama nii eramut, korterit kui ka kontoriruumi. MÄP maailmakaardi näol on tegemist ka ideaalse kingiideega, mis on paslik nii era- kui korporatiivkingituseks.

Maailmakaart on valmistatud 100% hoolikalt valitud kvaliteetseimast kasepuidust. Käsitsi töödeldud MÄP-i rannajoon on detailselt välja joonistatud ning toote naturaalne toon võimaldab seda sobitada nii heledale kui tumedamale taustale.

Tootega on kaasas juhend, et hõlbustada selle kokkupanemist ja paigaldust. MÄP kinnitub pinnale tugeva kahepoolse teibi abil, mis on juba tootele eelkinnitatud. Lihtsamaks paigutamiseks on kaasas šabloon, mis asetatakse esmalt seinale ning mille järel asetatakse kaardi tükid šabloonil märgitud kohtadesse. Paigaldus on lihtne ja mänguline protsess – justkui pusle kokkupanek, mis võtab maksimaalselt 45 minutit.

Materjal: kasevineer 6 mm
Mõõtmed: 1500 x 950 mm
Viimistlus: pruun õli (Osmo konjak) või naturaalne (õlitamata)
Graveering: graveeringuta, riigipiiridega, riigipiiride ja -nimedega

Riiginimed saab graveerida eesti või inglise keeles (valiku palume märkida tellimuse kommentaaride lahtrisse).

Tellimustööna on võimalik kaart valmistada erimõõdus. Vajadusel saab kaardi tellida koos paigaldusega. Hinnapäringu kaardi tellimiseks koos paigaldusega või erimõõdus kaardi tellimiseks saate teha siit või saata meilile info@puidune.ee.

Sarnased tooted