Tootegrupid

Tellimine ja tarne

 

Kaupade tellimiseks:

1) Valige sobivad tooted ja lisage need ostukorvi (ostukorvi sisuga saate tutvuda lehe ülaosas olevale ostukärule klikkides)

2) Märkige sobivad kogused või eemaldage mittesoovitud tooted ning valige Telli (või Telli järelmaksuga)

3) Sisestage arve saaja andmed

4) Kui kauba saaja andmed on samad, tehke linnuke /

5) Kui soovite saata kauba kellelegi teisele, siis palun märkida paremasse tulpa tema andmed (sh telefoni number, mis on vajalik kauba kohaletoimetamiseks)

6) Kui soovite midagi lisada (täpsustada tooni, mõõtusid, erisoove), palun lisada vastav info kommentaaride lahtrisse

7) Kaupade kätte saamiseks on võimalusi neli:

  • DPD pakipood / pakiautomaat (3,6€)
  • SmartPOSTi pakiautomaati (3,8€)
  • Post24 pakiautomaati või esindusse (3,8€ / 5,5€)
  • Kaup otse koju - kaup toimetatakse kulleriga tellimuses märgitud saaja aadressile. Hind sõltub saadetise kaalust. Väikeste ja kergete kaupade puhul jäävad kullerteenuse hinnad vahemikku 3 - 5€, raskemate esemete ja suuremõõtmeliste saadetiste veohinnad aga vahemikku 18 - 45€.

 

*Kuna paljud pakutavad tooted on suuremõõtmelised, ei saa me hetkel pakkuda kõikidele toodetele automaatset saatekulu arvestamise teenust. Saatmiskulud arvestatakse tellimuse töötluse käigus ning lisatakse ettemaksuarvele. Palume arvestada, et enne osade suuremõõtmeliste kaupade tellimuse kinnitamist näete te lõppsummat, mis ei sisalda veel transpordihinda (kaup otse koju 0€)

 

Tarneaeg kaupade puhul on üldjuhul 2 kuni 15 tööpäeva, suuremate tellimuste ja eritellimuste korral või juhul kui mingil muul põhjusel ei ole võimalik selle aja jooksul tellimust täita, võib tarneaeg olla pikem.

Täpsem tarneaeg antakse teada kas eelnevas päringus või peale tellimuse saamist.

Peale automaatse tellimuse kinnituse saamist on teil aega 3 päeva* kauba eest tasumiseks (kui ei ole kokku lepitud teisiti).
Arve summa laekumisel võetakse tellimus töösse: laos olev kaup saadetakse teele ning toimetatakse kliendile üldjuhul 2-3 tööpäeva jooksul (v.a erandjuhud - suuremad tellimused, eritellimused või tellimuse alusel valmistatavad tooted). Tellimusel  ja eritellimusel valmistatavad kaubad valmistatakse ette nähtud aja jooksul ja saadetakse teele peale valmimist.

*Kui 3 tööpäeva (või kokku lepitud aja) möödumisel pole arve tasutud, tühistatakse tellimus.

Kauba tagastamine toimub 14 päeva jooksul juhul kui toode on kasutamata ning tegemist ei ole olnud eritellimustööga (valmistatud vastavalt kliendi erisoovidele, sh mõõtude muudatused, eritoonid jms)


Täiendavate küsimuste korral saate ühendust võtta SIIN.

 

 

(E-R 9.00 - 17.00) +372 5804 3482 | info[at]puidune.ee
Muul ajal palun saada meile e-mail, vastame esimesel võimalusel